Oferta - laweta, trasport aut, holowanie

Pomoc drogowa Kopana k Grójca - najkorzystniejsze ceny w Polsce

Pomoc drogowa Kopana k Grójca - LawetaExpres

POMOC DROGOWA Laweta Expres

Oferujemy pełny zestaw usług autolawetą które można podzielić na cztery kategorie.
Serwis usterek i awarii na drodze
wymiana uszkodzonego koła
naprawa przebitej opony
dowóz paliwa do unieruchomionego pojazdu
naprawa instalacji elektrycznej


Transport aut na lawecie
przewóz unieruchomionych aut
transport sprawnych pojazdów
przewóz quadów i motocykli
transport wraków na złomowisko
holowanie


Pomoc drogowa w wypadkach
wyciąganie aut z poboczy i rowów
odwracanie aut na koła po dachowaniu
przewóz aut powypadkowych lawetą
usuwanie rozlanych płynów z drogi po awarii
oczyszczanie jezdni po stłuczkach


Transport maszyn rolniczych i innych
przewóz traktorów
transport kombajnów rolniczych
transport kosiarek
przewóz reklam i konstrukcji
przewóz lawetą pozagabarytowych ram okiennych
Świadczymy serwis pomocy drogowej na terenie i w okolicach Tarczyna w trybie ciągłym dzień/noc 24h dobę. W każdej mazowieckiej lokalizacji, także w Kopanej k. Grójca, działa nasz serwis pomocy drogowej. Co oferujemy oprócz szybkiego dojazdu i bezpiecznego transportu auta?

laweta Grójec


Wezwanie mobilnych usług serwisowych do auta wiąże się każdorazowo:
  • z koniecznością znalezienia wolnej lawety ( pora dnia lub nocy ),
  • podaniem precyzyjnie miejsca awarii ( numer drogi, kilometr autostrady, dane GPS )
  • przygotowaniem się do rozliczenia usługi transportu lawetą,
  • często także odtransportowania pasażerów ( woz pomocy ma zazwyczaj 3 miejsca )
  • zorganizowania naprawy w warsztacie ( wybór serwisu mechanicznego ),
  • jeśli przysługuje - zorganizowaniu refundacji usługi z ubezpieczenia assistance.

laweta Białobrzegi

Turbo ekspresowa pomoc drogowa to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności i ceregieli, oferujemy usługi transportowe aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online. Odowiadamy praktycznie do 10 minut!

Laweta Kopana k Grójca - Expres

Laweta Expres - Dlaczego warto?

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w transporcie uszkodzonych i powypadkowych aut, oraz przewozie lawetami maszyn i urządzeń rolniczych, gwarantujemy szybką i bezpieczną usługę na którą składają się: , natychmiastowe podjęcie kontaktu od zgłaszającego ( 24h/dobę ), niezwodny i szybki przyjazd na wskazane miejsce, podjęcie uszkodzonego pojazdu także z rowów, wciągnięcie na lawetę samochodu bez możliwości toczenia się, np z urwanym kołem, oznaczenie miejsca załadunku znakami ostrzegawczymi, wezwanie policji do zdarzenia drogowego, zabezpieczenie przeciwpożarowe auta, bezpieczny i szybki transport auta w dowolne miejsce wg przystępnych cen za 1km, bezpieczne wyładowanie auta w warsztacie, szybkie naprawy w miejscu zdarzenia, dowóz paliwa, wymiana koła, wymiana akumulatora i wiele innych czynności serwiowo-naprawczych oraz ratowniczych.

Jakich niedogodności unikniesz przy wezwaniu naszej lawety?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz pomoc drogową u niesłownej firmy, możesz czekać na nią kilka godzin, cena za usługi lawetą może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone auto może spaść z platformy podczas transportu, lub też auto może zostać niepotrzebnie uszkodzone w trakcie wyciągania z pobocza.

Nasza misja

Pomoc drogowa Kopana k Grójca

Wymagająca ze względu na nietypowe okoliczności, praca pomocy drogowej dostarcza jednak wiele satysfakcji. To stałe przygotowanie wozu lawety i sprawnych urządzeń. Pomaganie w awariach na drodze, w czasie dojazdów do pracy, w podróżach wakacyjnych, serwisowanie uszkodzonych aut dostawczych. Jesteśmy jedną z firm uczestników grupy pomocy drogowych z całej Polski. Firma Holowanie Janusz Szymczak prezentuje tutaj informacje o możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Kopanej k. Grójca, po stłuczkach i wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku lawet dedykowanych do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu pojazdów i maszyn rolniczych. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług transportowych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami autohandlu, serwisami naprawczymi, komisami samochodowymi, i innymi serwisami pomocy drogowej, warsztatami demontażu, złomowiskami w naszej okolicy. Ich lista jest zaprezentowana na naszej mapie usług. Niniejsza prezentacja, kontakt jest zweryfikowany i aktualizowany. Dzięki informacjom z naszej strony można bezpiecznie, wygodnie i szybko przetransportować auta na terenie województwa mazowieckiego i całego kraju oraz w krajach UE.

Kontakt

Najlepsza laweta w Kopanej k. Grójca

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Kopanej k. Grójca

603 871 165

Kopana k Grójca

bialobrzegi@laweta-expres.pl