Oferta - holowanie TIR

Pomoc drogowa Grójec - najkorzystniejsze ceny w Polsce

Pomoc drogowa TIR Grójec - LawetaExpres

Naprawa TIR na drodze

Oferujemy pełny zestaw usług autolawetą dla samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.
Serwis usterek i awarii na drodze
wymiana uszkodzonego koła TIR
naprawa przebitej opony w ciężarowych
naprawa instalacji elektrycznej
holowanie TIR
organizacja przeładunku towarów


Świadczymy serwis pomocy drogowej na terenie i w okolicach Warki, Białobrzegów, na trasie Radom-Warszawa w trybie ciągłym dzień/noc 24h dobę. W każdej mazowieckiej lokalizacji, także w Grójcu, działa nasz serwis pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych. Co oferujemy oprócz szybkiego dojazdu i bezpiecznego transportu auta?

laweta cięzarowe Grójec
transport zestawów rolniczych laweta


Wezwanie mobilnych usług serwisowych do auta wiąże się każdorazowo:
  • z koniecznością znalezienia wolnej lawety ( pora dnia lub nocy ),
  • podaniem precyzyjnie miejsca awarii ( numer drogi, kilometr autostrady, dane GPS )
  • przygotowaniem się do rozliczenia usługi transportu lawetą,
  • często także odtransportowania pasażerów ( woz pomocy ma zazwyczaj 3 miejsca )
  • zorganizowania naprawy w warsztacie ( wybór serwisu mechanicznego ),
  • jeśli przysługuje - zorganizowaniu refundacji usługi z ubezpieczenia assistance.

laweta TIR Białobrzegi

Turbo ekspresowa pomoc drogowa to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności i ceregieli, oferujemy usługi transportowe aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online. Odowiadamy praktycznie do 10 minut!

Laweta cięzarowe Grójec - Expres

Laweta Expres - Dlaczego warto?

Mamy 20 letnie doświadczenie w obsłudze zarówno aut osobowych jak i samochodów cięzarowych TIR, dostawczych, które wymagają innej specyfiki realizacji usługi. Podniesienie kilkunastotonowej cięzarówki z rowu, lub aby wymienić koło, realizacja wulkanizacji ogromnej opony - to zajęcie wymagające innego sprzętu niż lewarek.
Jakich niedogodności unikniesz przy wezwaniu naszej lawety?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz pomoc drogową u niesłownej firmy, możesz czekać na nią kilka godzin, cena za usługi lawetą może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone auto może spaść z platformy podczas transportu, lub też auto może zostać niepotrzebnie uszkodzone w trakcie wyciągania z pobocza.

Nasza misja

Pomoc drogowa Grójec

Samochody cięzarowe i dostawcze powyżej 3,5 tony są obsługiwane przez nas w odrębny sposób. Awaria takiego pojazdu uruchamia koniecznośc zastosowania technik naprawczych na drodze w pierwszej kolejności. Naszym zadaniem w takiej sytuacji jest doprowadzenie do skutecznego uruchomienia ciągnika lub całego zestawu. Tak aby bezpiecznie przetransportować ładunek, a następnie odesłąć ciągnik do warsztatu - na własnych kołach. Firma Holowanie Janusz Szymczak prezentuje tutaj informacje o możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Grójca, po stłuczkach i wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku lawet dedykowanych do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu pojazdów i maszyn rolniczych. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług transportowych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami autohandlu, serwisami naprawczymi, komisami samochodowymi, i innymi serwisami pomocy drogowej, warsztatami demontażu, złomowiskami w naszej okolicy.

Kontakt

Najlepsza laweta w w Grójcu

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w w Grójcu

603 871 165

Grójec

bialobrzegi@laweta-expres.pl