Oferta

Pomoc drogowa Chynów k.Grójca 24h/dobę

Laweta Chynów k.Grójca

Laweta Expres 24h/dobę

pomoc drogowa

laweta Grójec

holowanie pojazdó


Oferujemy pełny zestaw usług autolawetą.
Serwis usterek i awarii na drodze
wymiana uszkodzonego koła
naprawa przebitej opony
dowóz paliwa do unieruchomionego pojazdu
naprawa, wymiana alternatora
naprawa instalacji elektrycznej


Transport aut na lawecie
przewóz unieruchomionych aut
transport sprawnych pojazdów
indywidualny wynajem lawety z kierowcą
przewóz quadów i motocykli
transport wraków na złomowisko
holowanie


Pomoc drogowa w wypadkach
wyciąganie aut z poboczy i rowów
odwracanie aut na koła po dachowaniu
przewóz aut powypadkowych lawetą
usuwanie rozlanych płynów z drogi po awarii
oczyszczanie jezdni po stłuczkach


Transport maszyn rolniczych i innych
przewóz traktorów
transport kombajnów rolniczych
transport kosiarek
przewóz reklam i konstrukcji
przewóz lawetą pozagabarytowych ram okiennych
Świadczymy serwis pomocy drogowej na terenie i w okolicach Góry Kalwarii, Grójca Warki, w trybie ciągłym dzień/noc 24h dobę. W każdej mazowieckiej lokalizacji, także w Chynowie, działa nasz serwis pomocy drogowej. Co oferujemy oprócz szybkiego dojazdu i bezpiecznego transportu auta?

Wezwanie mobilnych usług serwisowych do auta wiąże się każdorazowo:

  • z koniecznością znalezienia wolnej lawety ( pora dnia lub nocy ),
  • podaniem precyzyjnie miejsca awarii ( numer drogi, kilometr autostrady, dane GPS )
  • przygotowaniem się do rozliczenia usługi transportu lawetą,
  • często także odtransportowania pasażerów ( wóz pomocy ma zazwyczaj 3 miejsca )
  • zorganizowania naprawy w warsztacie ( wybór serwisu mechanicznego ),
  • jeśli przysługuje - zorganizowaniu refundacji usługi z ubezpieczenia assistance.

pomoc drogowa Chynowie

Turbo ekspresowa pomoc drogowa to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności i ceregieli, oferujemy usługi transportowe aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online. Odowiadamy praktycznie do 10 minut!

Laweta Chynów k.Grójca - Expres

Laweta Expres - Dlaczego warto?

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w transporcie uszkodzonych i powypadkowych aut, oraz przewozie lawetami maszyn i urządzeń rolniczych, gwarantujemy szybką i bezpieczną usługę na którą składają się: , natychmiastowe podjęcie kontaktu od zgłaszającego ( 24h/dobę ), niezwodny i szybki przyjazd na wskazane miejsce, podjęcie uszkodzonego pojazdu także z rowów, wciągnięcie na lawetę samochodu bez możliwości toczenia się, np z urwanym kołem, oznaczenie miejsca załadunku znakami ostrzegawczymi, wezwanie policji do zdarzenia drogowego, zabezpieczenie przeciwpożarowe auta, bezpieczny i szybki transport auta w dowolne miejsce wg przystępnych cen za 1km, bezpieczne wyładowanie auta w warsztacie, szybkie naprawy w miejscu zdarzenia, dowóz paliwa, wymiana koła, wymiana akumulatora i wiele innych czynności serwiowo-naprawczych oraz ratowniczych.

Jakich niedogodności unikniesz przy wezwaniu naszej lawety?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz pomoc drogową u niesłownej firmy, możesz czekać na nią kilka godzin, cena za usługi lawetą może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone auto może spaść z platformy podczas transportu, lub też auto może zostać niepotrzebnie uszkodzone w trakcie wyciągania z pobocza.

Nasza misja

Pomoc drogowa Chynów k.Grójca

Wymagająca ze względu na nietypowe okoliczności, praca pomocy drogowej dostarcza jednak wiele satysfakcji. To stałe przygotowanie wozu lawety i sprawnych urządzeń. Pomaganie w awariach na drodze, w czasie dojazdów do pracy, w podróżach wakacyjnych, serwisowanie uszkodzonych aut dostawczych. Firma Holowanie Janusz Szymczak prezentuje tutaj informacje o możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Chynowa, po stłuczkach i wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku samochodów specjalistycznych do pomocy na drodze, do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu maszyn rolniczych. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług transportowych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami motoryzacyjnymi, serwisami naprawczymi, komisami samochodowymi, i innymi serwisami pomocy drogowej, warsztatami demontażu, złomowiskami w naszej okolicy. Ich lista jest zaprezentowana na naszej mapie usług. Niniejsza prezentacja, kontakt jest zweryfikowany i aktualizowany. Dzięki informacjom z naszej strony można bezpiecznie, wygodnie i szybko przetransportować auta na terenie województwa mazowieckiego i całego kraju oraz w krajach UE.

Kontakt

Sprawdzona pomoc drogowa w Chynowie

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Chynowie

603 871 165

Chynów k.Grójca

mniszew@laweta-expres.pl