Laweta

Pomoc drogowa w Rzgowie

laweta Rzgów

Wybierz miasto

lawety Rzgów

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta - trasport aut, holowanie

Przewóz lawetą Rzgów

Rzgów - Radan Auto

POMOC DROGOWA Laweta Radan Auto

W każdej łódzkiej lokalizacji, oraz na obszarze Rzgowie, działamy w ramach usług auto-pomocy. Oferujemy szybki dojazd, pomoc na drodze, autostradzie, ulicy, parkingu i bezpieczny transport auta.


W sytuacji unieruchomionego pojazdu na ruchliwej autostradzie, zakorkowanej łódzkiej ulicy lub co gorzej w razie stłuczki lub wypadku, wsparcie pomocy drogowej wydaje się nieodzowne. Można ewentualnie poprosić innych uczestników ruchu drogowego o przepchnięcie auta na pobocze lub sholowanie do najbliższej zatoczki parkingowej.

holowanie Radan Auto
przewóz pomocą drogową

holowanie Łódź - Rzgów


zobacz też nasze auto-serwisy w innych miejscowościach:
laweta Pabianice
baza pomocy drogowej Łódź

Nezawodna i tania pomoc drogowa to nasz znak firmowy, i część misji usługi transportowej, holowania aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online.

Laweta Rzgów - Expres

Laweta RadanAuto - Dlaczego warto?

Działamy także w mniejszych miejscowościach woj. łódzkiego, w okolicach aglomeracji łódzkiej. Szanujemy naszych klientów, oraz rozumiemy sytuację w jakiej się znaleźli oczekując pomocy w holowaniu auta, poomocy w transporcie do warsztatu naprawczego, będąc w lekkim szoku po wypadku lub stłuczce. Możecie na nas liczyć niezawodnie, zarówno na nasze umiejętności poparte doświadczeniem, jak i na nasz sprzęt, samochody ratownicze, wciagarki, liny holownicze, wózki, oraz dobrą radę w dalszym postępowaniu w takiej sytuacji.

Nasza misja

Pomoc na drodze Rzgów

Firma Holowanie Radan Auto wspiera kierowców w możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Rzgowa, aut po stłuczkach i po wypadkach. Mamy do dyspozycji, zawsze gotowe trzy samochody pomocy drogowej. Przewóz lawetą osobówek i dostawczaków.

Kontakt

Radan Auto-Pomoc Rzgowie

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Rzgowie

602 407 427

Rzgów

Rzgów@laweta-expres.pl