Laweta

Pomoc drogowa w Grodzisku Mazowieckim

laweta Grodzisk Mazowiecki

Wybierz miasto

lawety Grodzisk Mazowiecki

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta - holowanie i transport aut

Laweta Grodzisk Mazowiecki - najkorzystniejsze ceny w Polsce

Pomoc drogowa Grodzisk Mazowiecki - LawetaExpres

Transport Lawetą Expres

Świadczymy usługi przewozu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych na platformie lawety. Transportujemy także maszyny rolnicze z i na miejsce ich pracy. Ze względu na rodzaj wezwania lub zamówienia usług nasz serwis realizuje zadania ratownictwa drogowego ( pomoc w razie stłuczki lub wypadku ) oraz zlecenie transportu aut zakupionych za granicą, lub uszkodzonych do warsztatu.
Dodatkowa i bardziej szczegółowa oferta Auto-Hol to: uruchamianie pojazdów z rozładowanym akumulatorem, naprawa usterek na drodze, wulkanizacja, naprawa opon, transport pojazdów powypadkowych.

W każdej mazowieckiej lokalizacji, także w Grodzisku Mazowieckim, działa nasz serwis pomocy drogowej. Co oferujemy oprócz szybkiego dojazdu i bezpiecznego transportu auta?
Przedstawiamy zbiór danych teleadresowych firm wykonujących usługi pomocy drogowej w całej Polsce. Dzięki poręcznej liście w formie mapy, bardzo szybko można dotrzeć do informacji o najbliższych i naszybciej dojeżdżających na miejsce wezwania lawetach, warsztatach mechanicznych oferujących pomoc w awariach unieruchamiających auta w trasie.

Wezwanie lawety wydaje się być czynnością dosyć prostą. Jednak w sytuacji unieruchomienia pojazdu na ruchliwej autostradzie lub co gorzej w razie stłuczki lub wypadku, znalezienie telefonu do najszybszej pomocy dysponującej lawetą bywa utrudnione przez emocje lub brak odpowiednich narzędzi.

Najczęściej obsługiwane trasy z naszej lokalizacji to:
z Grodziska Mazowieckiego do Warszawy
z Grodziska Mazowieckiego do Grójca
z Grodziska Mazowieckiego do Warki
z Grodziska Mazowieckiego do Góry Kalwarii
z Grodziska Mazowieckiego do Białobrzegów
z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego
z Grójca do Grodziska Mazowieckiego
z Warki do Grodziska Mazowieckiego
z Góry Kalwarii do Grodziska Mazowieckiego
Wezwanie auto-lawety do auta wiąże się każdorazowo:

  • z koniecznością znalezienia wolnej lawety o odpwiednich parametrach ( pora dnia lub nocy ),
  • podaniem precyzyjnie miejsca awarii ( numer drogi, kilometr autostrady, dane GPS )
  • przygotowaniem się do rozliczenia usługi transportu lawetą,
  • często także odtransportowania pasażerów ( woz pomocy ma zazwyczaj 3 miejsca )
  • zorganizowania naprawy w warsztacie ( wybór serwisu mechanicznego ),
  • jeśli przysługuje - zorganizowaniu refundacji usługi z ubezpieczenia assistance.
zobacz też: laweta Grójec
Turbo ekspresowa pomoc drogowa to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności i ceregieli, oferujemy usługi transportowe aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online. Na wezwanie pomocy odpowiadamy praktycznie natychmiast!

Laweta Grodzisk Mazowiecki - Expres

Laweta Expres - Dlaczego warto?

Znakomicie przygotowane technicznie, nasze samochody pomocy, dysponują wszelkimi urządzeniami, takimi jak np. wózki najazdowe, podnośniki, wciągarki, szyny wjazdowe i zjazdowe, pasy zabezpieczające transport na lawecie, czujniki zbliżeniowe, nadajniki GPS, radio CB, akcesoria do oznaczania miejsc awarii lub wypadku. Platformy i nośność lawet są dopasowane do ładunku jaki przewozimy. Nasze auto-lawety są serwisowane na bieżąco i niezawodnie spełniają swoje funkcje ratowniczo-usługowe.
Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w transporcie uszkodzonych i powypadkowych aut, oraz przewozie lawetami maszyn i urządzeń rolniczych, gwarantujemy szybką i bezpieczną usługę na którą składają się: , natychmiastowe podjęcie kontaktu od zgłaszającego ( 24h/dobę ), niezwodny i szybki przyjazd na wskazane miejsce, podjęcie uszkodzonego pojazdu także z rowów, wciągnięcie na lawetę samochodu bez możliwości toczenia się, np z urwanym kołem, oznaczenie miejsca załadunku znakami ostrzegawczymi, wezwanie policji do zdarzenia drogowego, zabezpieczenie przeciwpożarowe auta, bezpieczny i szybki transport auta w dowolne miejsce wg przystępnych cen za 1km, bezpieczne wyładowanie auta w warsztacie, szybkie naprawy w miejscu zdarzenia, dowóz paliwa, wymiana koła, wymiana akumulatora i wiele innych czynności serwiowo-naprawczych oraz ratowniczych.

Jakich niedogodności unikniesz przy wezwaniu naszej lawety?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz pomoc drogową u niesłownej firmy, możesz czekać na nią kilka godzin, cena za usługi lawetą może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone auto może spaść z platformy podczas transportu, lub też auto może zostać niepotrzebnie uszkodzone w trakcie wyciągania z pobocza.

Nasza misja

Pomoc drogowa Grodzisk Mazowiecki

Naszą misją jest pomaganie właścicielom aut, kierowcom, nadrodze, w trasie, podczas podróży. Pomaganie tym, którym przytrafiłą się awaria mechaniczna, zabrakło paliwa, mieli nieprzyjemność stłuczki. Pomagamy tym, których auto zostało unieruchomione, stoi na poboczu drogi i wygląda na to, że samo nie pojedzie dalej bez naprawy mechanicznej. Jesteśmy jedną z firm uczestników grupy pomocy drogowych z całej Polski. Firma Holowanie Auto-Hol Janusz Szymczak prezentuje tutaj informacje o możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych w okolicach Grodziska Mazowieckiego, po stłuczkach i wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku lawet dedykowanych do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu pojazdów i maszyn rolniczych. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług transportowych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami autohandlu, serwisami naprawczymi, komisami samochodowymi, i innymi serwisami pomocy drogowej, warsztatami demontażu, złomowiskami w naszej okolicy. Ich lista jest zaprezentowana na naszej mapie usług. Niniejsza prezentacja, kontakt jest zweryfikowany i aktualizowany. Dzięki informacjom z naszej strony można bezpiecznie, wygodnie i szybko przetransportować auta na terenie województwa mazowieckiego i całego kraju oraz w krajach UE.

Pomimo, że nasza praca jest dosyć trudna, ryzykowna i stresująca, lubimy pomagać kierowcom w ich niespodziewanych kłopotach na trasie ponieważ będąc częścią systemu ratownictwa drogowego, oprócz wynagrodzenia za pracę lawety i zespołu pomocy drogowej spotykamy się z okazywaną licznie wdzięcznością za nasze doświadczenie, podpowiedzi co należy zrobić w razie wypadku, po wypadku, gdzie można naprawić uszkodzony pojazd.

Kontakt - Wezwanie pomomocy drogowej

Najlepsza laweta w Grodzisku Mazowieckim

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Grodzisku Mazowieckim

603 871 165

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki@laweta-expres.pl