Boxy dachowe

Bagażniki na dach w Krakowie

wypożyczalnia boxów Kraków

Wybierz miasto

bagażniki Kraków

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta - sklep i serwis boxów

LuxBox Kraków - wypożyczalnia

Dobieramy bagażniki Kraków - LuxBox

Sprzedaż bagażników LuxBox

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą bagażników do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i vanów, jak również boxy dachowe, uchwyty na narty i rowery, akumulatory, łańcuchy śniegowe, kosmetyki samochodowe i wiele innych akcesoriów samochodowych. Posiadamy wieloletnie doświadczeniem w sprzedaży i montażu bagażników. W naszej ofercie znajdują się bagażniki wiodących producentów europejskich takich jak THULE, MONT BLANC, KAMEI, La PREALPINA, HAKR, gwarantujące duży wybór asortymentowy najwyższej jakości w zróżnicowanych cenach. Prowadzimy również sprzedaż bagażników wybranych krajowych producentów, których wyroby gwarantują dobrą jakość. Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniego bagażnika oraz zapewniamy bezpłatny montaż wraz z instruktażem (nie dotyczy sprzedaży wysyłkowej).

W każdej małopolskiej lokalizacji, także w Krakowie, działa nasz sklep oraz wypozyczalnia boxów.
Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniego bagażnika oraz zapewniamy bezpłatny montaż wraz z instruktażem.

Niezależnie od tego, czy planujesz rodzinne wakacje, aktywny weekend czy podróż służbową, mamy idealne bagażniki dachowe dla Ciebie. Nasze produkty są wytrzymałe, funkcjonalne i zapewniają bezpieczeństwo Twojego bagażu w trakcie podróży. Co wyróżnia naszą firmę na tle innych dostawców bagażników dachowych w Krakowie? Po pierwsze, oferujemy ekspresowy montaż na miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki naszym profesjonalnym usługom montażu, możesz cieszyć się nowym bagażnikiem dachowym w krótkim czasie, bez zbędnego oczekiwania.

Najczęściej obsługiwane dzielnice z naszej lokalizacji to:
Wola Justowska
Krowodrza
Chełm
Salwator
Prądnik Biały
Prądnik Czerwony
Śródmieście
Prokocim
Balice

Zamontowanie boxa dachowego wiąże się:

  • z dodatkową przestrzenią ładunkową, drugi bagażnik
  • z wygodą transportu większych przedmiotów ( wózek, narty, namiot, kajak )
  • z uprzyjemnieniem podróżowania,
  • ze zwiększeniem zużycia paliwa 0,2 do 1 litra / 100km
  • ze zwiększeniem wysokości pojadu ( uwaga na wjazdach do parkingów - limit wysokości! )
  • ze zwiększeniem wagi całkowitej pojazdu ( o nawet 75 kg )
  • ze zmniejszeniem predkości podróżnej ( z boxem jeździmy wolniej! )
zobacz też: boxy dachowe Kraków
Solidny, ładny i bezpieczny box dachowy to nasz znak firmowy!

Boxy Kraków - Expres

LuxBox - Dlaczego warto?

Skorzystanie z usług naszej firmy, specjalizującej się w sprzedaży i montażu bagażników samochodowych oraz boxów dachowych od ponad 10 lat, może być korzystne z kilku powodów:

Doświadczenie: Mamy za sobą wiele zrealizowanych projektów oraz przeprowadzonych montaży. Dzięki temu jesteśmy dobrze wykwalifikowani i posiadamy wiedzę oraz umiejętności potrzebne do profesjonalnego montażu i doradztwa.

Znajomość produktów: Długi okres działalności na rynku pozwoliło na zgromadzenie bogatej wiedzy na temat różnorodnych produktów dostępnych na rynku. Jesteśmy w stanie doradzić klientowi w wyborze najlepszego bagażnika lub boxu dachowego, który najlepiej spełni jego potrzeby i oczekiwania

. Gwarancja jakości: Dbamy o swoją reputację poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów i usług. Wybór naszej firmy daje klientowi pewność, że montaż zostanie przeprowadzony solidnie i z należytą starannością.

Profesjonalny montaż: Montaż bagażnika samochodowego lub boxa dachowego wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności technicznych. Posiadając długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie zapewniamy prawidłowy montaż, zgodnie z zaleceniami producenta oraz normami bezpieczeństwa.

Wsparcie posprzedażowe: Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferujemy również wsparcie posprzedażowe, w tym serwis i pomoc w przypadku ewentualnych problemów z produktami czy montażem.

Korzystając z usług LuxBox-a, który sprzedaje i montuje bagażniki samochodowe oraz boxy dachowe od ponad 10 lat, możesz mieć pewność, że będziesz obsługiwany przez doświadczony zespół, który zadba o pełne zadowolenie i satysfakcję z zakupu i montażu.

Nasza misja

Pomoc drogowa Kraków

Naszą misją jest powiekszanie przestrzeni bagażowej samochodów osobowych boxami dachowymi, kuframi bagażowymi na hak, oraz wyposażnie aut w bezpieczne uchwyty na rowery, bagazniki na religi. Od ponad 10 lat doradzamy w doborze odpowiedniego dla danej marki i modelu auta, dodatkowego bagażnika - boxa. Chronimy bezpieczeństwo naszych klientów i ich pasażerów a także innych uczestników ruchu drogowego, przez sprawdzenie sposobu zamontowania bagażnika, uchwytów na relingach, mocowania boksa. Dbamy o komfort podróżowania autem posiadającym bagażnik, przez uwolnienie kierowcy od wątpliwości "czy aby ten box mi nie spadnie?". Nade wszystko zależy nam na komforcie podróży klientów, którzy skorzystali z zakupów w naszym sklepie, z usługi serwisu, wypożyczalni.

Kontakt - sklep bagażniki

Najlepsze boxy w Krakowie

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Krakowie

508 280 884

Kraków

Kraków@laweta-expres.pl